top of page

התחילו עוד היום

אנחנו בטוחים שבכוחה של שיטת פילאטיס מכשירים לחולל שינוי בחיים שלכם. יש לנו בשבילכם שיעור הכרות במחיר מיוחד בשביל שגם אתם תשתכנעו

Please reload

סטודיו TamarRoom לפילאטיס בראשון לציון מתמחה באימונים בשיטת פילאטיס מכשירים ופאואר פילאטיס (Power Pilates). נשמח לענות על כל שאלה הקשורה לאימוני פילאטיס בכלל או פילאטיס מכשירים בפרט. אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לשמוע, לענות ולהסביר.

שיטת הפילאטיס הומצאה על ידי ג'וזף פילאטיס בשנת 1920 שכינה אותה בתחילת הדרך Contrology.

ברבות השנים זכתה השיטה לשמה הנוכחי פילאטיס או Pilates בלעז. קראו כאן על שיטת פילאטיס.

 

שיטת פילאטיס מכשירים מבוססת על מכשירי אימון ייחודים הפועלים על פי רוב על התנגדות של קפיצים. השימוש בקפיצים בשיטת פילאטיס המכשירים מסייעים למתאמן לקבל מחד תמיכה לגוף ומאידך מאפשרים אימון כנגד התנגדות ברמה המותאמת אישית למצבו הגופני ולכושרו של כל מתאמן ומתאמן.

 

התרגול באמצעות מכשירי פילאטיס מתאפיין בתחושת זרימה נעימה המתאפשרת גם היא בזכות הקפיצים המיוחדים. אימוני פילאטיס מכשירים מתאימים למגוון רחב מאד של מתאמנים:

תפריט השיעורים

שיעורי פילאטיס פרטיים, שיעורים בקבוצה או שיעורי פילאטיס מכשירים זוגיים. כאן תמצאו את כל הפרטים על מגוון שיעורי הפילאטיס בסטודיו TamarRoom.

Please reload

אימוני פילאטיס מכשירים לנשים ולגברים

 

מי מבניכם שמחפש אימון המשלב עבודת כח עם עבודת גמישות, חיזוק הגוף והנפש וכמובן חיבור לגוף ימצא את מבוקשו באימוני פילאטיס מכשירים. מיליוני מתאמנים בעולם חווים שיפור משמעותי ברמת האנרגיה, בגמישות ובכוח של הגוף עם כל אימון בשיטת פילאטיס מכשירים. בניגוד לחדר כושר מסורתי, שבו מושם דגש על יצירת נפח ועומס על השרירים, שיטת פילאטיס מכשירים נוקטת בגישה שונה לחלוטין של יצירת תנועות שלמות ועגולות תוך שימוש בעומסים רכים המתאימים אישית לכל מתאמן ומתאמן. שיטת פילאטיס מכשירים מבטיחה השגת תוצאות מדהימות למתאמנים המתמידים, אשר יתחילו לחוות שיפור באיכות חייהם ויפתחו מודעות לגופם כבר מהאימון הראשון.

אימוני פילאטיס מכשירים לנערים ולנערות

 

פילאטיס מכשירים הוכח כסוג אימון יעיל ביותר לחיזוק הגוף ולשיפור הגמישות. שני פרמטרים אלה חשובים ביותר בגיל ההתבגרות שבו הגוף עובר שינויים פיזיים משמעותיים ביותר, העצמות גדלות, השרירים מתארכים והגידים נמתכים. במסגרת תוכנית האימונים המיוחדת לבני נוער בשיטת פילאטיס מכשירים אנו מקפידים על עבודה מותאמת אישית ובעצימות נמוכה שתבטיח השגת תוצאות מחד ובטיחות גבוהה מאידך.

אימוני פילאטיס מכשירים לגיל הזהב

 

פילאטיס מכשירים היא שיטת האימון האולטימטיבית לרגע שבו מסתיים מרוץ החיים ומתחיל הכיף. השילוב של עבודה על מיטות אימון, בסיוע קפיצי הפילאטיס המיוחדים, מבטיח אימון אפקטיבי שמשיג תוצאות המתבטאות בתנועתיות קלילה, רמת אנרגיה משופרת ושמחת חיים. הרבה יותר אפקטיבי מהליכה בפארק או בים, הרבה יותר מותאם אישית ומהנה מאימון סטנדרטי בחדר הכושר.

אימוני פילאטיס מכשירים למשתקמים מפציעה (פציעות ספורט, תאונות דרכים, שיקום כתוצאה מאירוע שבר וכד')

 

כבר מראשיתה שימשה שיטת אימון זו לשיקום פציעות, אך עם התפתחות והתפשטות השיטה, יותר ויותר אנשים בריאים החלו להשתמש בה כשיטת אימון לכל דבר והקשר המקורי בינה ובין שיקום התרופף. כיום קיימת מגמה להשתמש בעקרונות פילאטיס בשילוב עם עקרונות שיקומיים המגיעים מדיסציפלינות שונות כפיזיותרפיה, שיטת הפילאטיס מומלצת על ידי רופאים מומחים לבעיות עמוד שדרה, ועל עי כירופרקטים כאלטרנטיבה לפני התערבות כירורגית, במקרים של בלט דיסק, פריצת דיסק ובעיות שונות בעמוד השדרה.

אימוני פילאטיס מכשירים לנשים בהריון ולנשים

לאחר לידה

 

גוף האישה עובר שינויי דרמטי במהלך ההיריון ולאחר הלידה. העליה במשקל, העומס על הגב והרגליים, התרחבות האגן ושינויים פיזיים נוספים הם מבחינת אירוע מכונן לגוף האישה.נשים שהתאמנו בשיטת פילאטיס מכשירים במהלך ההיריון והלידה דיווחו על תחושות טובות מאד במהלך ההריון ועל התמודדות טובה יותר עם קשיי הלידה עצמה.גם לאחר הלידה, ומיד לאחריה, הוכחה שיטת פילאטיס ככלי יעיל מאין כמותו להחזרת הגוף לכושר, לגמישות ולגזרה שטרם ההיריון.

Please reload

bottom of page