top of page

התחילו עוד היום

אנחנו בטוחים שבכוחה של שיטת פילאטיס מכשירים לחולל שינוי בחיים שלכם. יש לנו בשבילכם שיעור הכרות במחיר מיוחד בשביל שגם אתם תשתכנעו

Please reload

הרבה מאד נכתב על שיטת פילאטיס ועל פילאטיס מכשירים. כאן תמצאו את כל מה שיש למדריכות של סטודיו TamarRoom לפילאטיס בראשון לציון להגיד על השיטה, על יתרונותיה ולמי במיוחד מתאימים אימוני פילאטיס. אתם מוזמנים לפנות אלינו עם שאלות פרטניות בנושאים הקשורים לפילאטיס, פילאטיס מכשירים או פאואר פילאטיס ואנו נשמח לשמוע, לענות ולהסביר.

שיטת הפילאטיס החלה להתפתח בשנות העשרים של המאה העשרים. ג'וזף פילאטיס, ממציא השיטה, קרא לה אז Contrology משום הדגש שהושם בה על שליטה בשרירי הגוף השונים ויצירת תנועות מושלמות. ברבות הימים הלכה השיטה ונהיתה פופולרית בקרב אוכלוסיות רבות, אז קיבלה את שמה הנוכחי פילאטיס או Pilates בלעז.

שיטת פילאטיס מסייעת למתאמנים בה להשיג איזון גופני ומנטאלי על ידי ביצוען של סדרות תרגילי מזרן או מכשירים, כל זאת על פי עקרונות שיטת פילאטיס המבוססים על שילוב של ריכוז מנטלי ושליטה פיזית תוך הקפדה על דיוק בביצוע. השגת השליטה על תנועת הגוף מאפשרת למתאמנים בשיטת פילאטיס להכיר היטב את גופם, לפתח מודעות גופנית, להשתקם מפציעות ואף למנוע פציעות עתידיות.

 

אימוני פילאטיס מתאימים למגוון רחב מאד של מתאמנים:

הצוות המקצועי

צוות המדריכות המוסמכות שלנו בשיטת פילאטיס מכשירים הוא מקור הגאווה שלנו. בואו להכיר את צוות המדריכות הכי מקצועיות בסביבה

Please reload

אימוני פילאטיס לגברים ולנשים

 

אימוני פילאטיס פופולריים במיוחד בקרב מתאמנים בגילאי 18 עד 50. טווח הגילאים הרחב מכתיב קשת רחבה ביותר של צרכים שונים החל מצעירים שסיימו את שירותם הצבאי ומעוניינים לשמור על כושר גופני ועל גמישות, דרך הורים צעירים שרוצים לעמוד בקצב של ילדיהם ולהיות מסוגלים לשבת איתם ישיבה מזרחית על השטיח וכלה באנשי ונשות קריירה המבלים שעות ארוכות בישיבה במשרד ומבקשים לשמור על חיוניות הגוף והשרירים. כל אלה מוצאים את מבוקשים באימוני פילאטיס ופילאטיס מכשירים.

אימוני פילאטיס לנערים ולנערות

 

גיל ההתבגרות מתאפיין בשינויים פיזיים ומנטאליים משמעותיים ביותר. מצד אחד העצמות והשרירים מתפתחים וגדלים ומצד שני, ההתפרצות ההורמונלית הידועה של גיל ההתבגרות. אימוני פילאטיס לבני נוער, ובמיוחד אימוני פילאטיס מכשירים, מאפשרים להם מצד אחד להתחבר לגוף המשתנה, לחזק אותו ולדאוג לגמישותו, ומצד שני למצוא שלווה פנימית ולשפר את יכולת הריכוז חיזוק הביטחון העצמי על ידי הגברת המודעות הגופנית

אימוני פילאטיס לנשים בהריון ולנשים לאחר לידה

 

גוף האישה עובר שינויי דרמטי במהלך ההיריון ולאחר הלידה. העליה במשקל, העומס על הגב והרגליים, התרחבות האגן ושינויים פיזיים נוספים הם מבחינת אירוע מכונן לגוף האישה.נשים שהתאמנו בשיטת פילאטיס מכשירים במהלך ההיריון והלידה דיווחו על תחושות טובות מאד במהלך ההריון ועל התמודדות טובה יותר עם קשיי הלידה עצמה.גם לאחר הלידה, הוכחה שיטת פילאטיס ככלי יעיל מאין כמותו להחזרת הגוף לכושר, לגמישות ולגזרה שטרם ההיריון.חשוב להדגיש כי אנו מקפידים כי אימוני הפילאטיס לנשים הרות יתבצעו בשימת לב מיוחדת ותוך הקפדה על מגבלות תנועה ומאמץ המוטלות על נשים בהיריון.

אימוני פילאטיס לגיל הזהב

 

גיל הזהב, אותן שנים שכולנו חולמים להגיע אליהן בריאים, שמחים ובכושר גופני שיאפשר לנו ליהנות מהחיים, מהנכדים ומהזמן הפנוי שלנו, מקפלות בחובן לא מעט אתגרים נפשיים ופיזיים. אין מנוס, בגיל 50 גופנו כבר לא מרגיש כפי שהרגיש בגיל 25, לכך מתווסף אלמנט בריחת הסידן, בעיקר בקרב מתאמנות נשים ומשלים חבילת אתגרים לא פשוטה בכלל. שיטת פילאטיס ופילאטיס מכשירים מהווים אופציה מצויינת לבני גיל הזהב שרוצים לשמור על גופם גמיש, חזק ונכון לאתגרי החיים. השילוב בפילאטיס בין עבודת כח עדינה, לבין עבודת דיוק וגמישות הוא מתכון מנצח למי שכבר לא חולמים לרוץ מרתון אבל בהחלט רוצים לחיות את החיים עד תומם.

Please reload

bottom of page